Obsahem části O projektech jsou obecné informace jak o projektu Podpora sociálního bydlení, který realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí, tak o jednotlivých projektech obcí zapojených do pilotování systému sociálního bydlení.

Součástí je také interaktivní mapa projektů, která nabízí jasný přehled o všech zapojených obcích spolu s popisy jejich projektů sociálního bydlení. Nově jsou na mapě vyznačeny také subjekty, které v ČR zavádějí přístup Housing First.

Dále je zde tzv. Expertní skupina, která vznikla v rámci projektu Podpora sociálního bydlení a která je důležitým konzultačním subjektem v rámci pilotáže systému sociálního bydlení.

V neposlední řadě se zde nachází organizační struktura projektu a také informace o Kontaktním centru. Toto centrum je stěžejní službou poskytovanou v rámci projektu Podpora sociálního bydlení a jeho hlavním cílem je poskytovat informační a metodickou podporu nejen obcím, ale také neziskovým organizacím a občanům.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI