Podívejte se na náš nový webinář na téma Kontaktní místa pro bydlení, na kterém promluvili Milan Greineder z MHMP a Michaela Púčiková z Prahy 3. Webinář moderovala Martina Lustyková. Nezapomeňte, prosím, po zhlédnutí webináře vyplnit evaluační dotazník, který najdete v popisu pod videem.

Kontaktní místa jsou důležitým nástrojem prevence ztráty bydlení a pomoci v bytové nouzi. Jedná se o prostor, kde mohou všichni lidé bez rozdílu řešit své problémy s bydlením, a to na jednom místě.

To také vyplývá z reprezentativního průzkumu veřejného mínění, který pro náš projekt realizovala společnost STEM/MARK, a. s. Celých 69 % dotazovaných lidí by se v případě tíživé situace s bydlením obrátilo právě na kontaktní místo pro bydlení. Podrobnější informace najdete níže v grafu.

O kontaktních místech jsme psali také na naší FB stránce ZDE.

KMB graf

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti sociálního bydlení a magazínu Mít domov

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Projekt neposkytuje byty, nabízí užitečné informace a pomoc v bytové nouzi (na koho se obrátit, jaké jsou možnosti pomoci apod.).

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420778455761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI