Vytisknout

uvodPodívejte se na první prosincový webinář Koncepce sociálního bydlení a proces její tvorby.

Webinář je předtočený a uskuteční se již zítra, ve čtvrtek 2. 12. od 10:00 do 11:00. Na webináři promluví Marek Mikulec z Magistrátu města Ostravy. Pro sledování webináře stačí kliknout ZDE.

Po skončení webináře (cca v 11:00) proběhne živá diskuze na odkazu ZDE.

Webinář je volně přístupný, registrace není nutná. Stačí pouze kliknout v avizovaný čas na odkaz a vyplnit prezenční listinu. Účast na webináři není zpoplatněna, je pro všechny zdarma.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny odvysílané webináře najdete na našem YouTube kanálu ZDE.

Připravované webináře na prosinec najdete ZDE.

Děkujeme za Váš zájem.