brozura SBPředstavujeme nový materiál projektu MPSV Podpora sociálního bydlení s názvem Sociální bydlení v ČR.

Brožura je určena obcím se zájmem zvýšit dostupnost bydlení pro své občany. Poskytuje základní informace týkající se problematiky sociálního bydlení a souvisejících témat. Vysvětluje, jaké jsou přínosy sociálního bydlení pro celou obec, jak ho efektivně realizovat a z jakých zdrojů získat finance.

Velkým přínosem brožury je popis dobré praxe získané nejen od 16 obcí, které se ve spolupráci s MPSV úspěšně zapojily do realizace pilotních projektů sociálního bydlení. Brožura nabízí nejen stručný přehled tématu, ale i mnoho užitečných odkazů na další informace. Najdete v ní kapitoly jako Co je sociální bydlení a proč je dobré jej realizovat, Sociální práce jako klíč k úspěchu a dávky na bydlení, Mýty a pravdy o sociálním bydlení vs. ověřené fungování v praxi ČR a další.

Brožuru najdete v elektronické podobě zde. V případě zájmu o tištěnou podobu se neváhejte obrátit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Oficiální tisková zpráva k vydání brožury: https://www.mpsv.cz/web/cz/-/jak-na-socialni-bydleni-odpoved-nabizi-nova-brozura-mpsv.

Děkujeme za Váš zájem a za celý projektový tým Vám přejeme příjemné a užitečné čtení.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI