Přinášíme Vám program konference Sociální bydlení v ČR: Analýzy a výzkumy (níže na stránce). V PDF formátu ke stažení zde.

K účasti na konferenci je nutno se registrovat – kapacita je omezena!

Registrační formulář najdete zde.

Občerstvení bude zajištěno po celou dobu akce.

Vstup na konferenci je zdarma, nicméně je podmíněn dodržováním aktuálně platných hygienických nařízení: při vstupu na konferenci bude nutné se prokázat negativním testem (PCR < 7 dní; Antigenní test < 72 hodin), nebo dokladem o kompletním očkování starším 14 dní, nebo doklad o prodělání onemocnění covid-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce.

Po celou dobu konání akce je nutné mít nasazenou roušku/respirátor, vyjma konzumace nápojů a jídla!

Jak jsme již informovali: celá akce bude primárně v diskusním duchu – budete mít možnost klást otázky přímo autorům výzkumů a analýz, které napomohly k zavádění sociálního bydlení v ČR. Ještě před tím ale odvysíláme jako ochutnávku webináře těchto autorů, které by se do konference nevešly – více se dozvíte na našem webu zde a zde.

Pro více informací sledujte tento web a naši FB stránku.

program konference vyzkumy FINAL

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI