Přinášíme Vám data všech webinářů, které budou předcházet konferenci Sociální bydlení v ČR: Analýzy a výzkumy.

Na první webinář se můžete těšit už zítra ráno v 10:00, sledujte naši FB stránku a taky tento web, kde zveřejníme odkaz na video!

Jak už jsme psali – celá konference bude primárně v diskusním duchu; budete mít možnost klást otázky přímo autorům výzkumů a analýz, které napomohly k zavádění sociálního bydlení v ČR! Webináře těchto autorů, které by se do konference nevešly, budou odvysílány každý čtvrtek ještě před konferencí v 10:00.

Na základě shlédnutého webináře či prostudované analýzy si budete moct připravit otázky k diskusi a naživo je pak probrat 23. září přímo s autory materiálů.

Všechny webináře zůstanou uložené na našem YouTube kanálu i po čtvrtečních premiérách, takže se nemusíte bát, že vám něco uteče, budete mít možnost si je přehrát kdykoliv znovu!

StD konference data a analýzy

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI