Konference SavetheDateJak bude probíhat konference „Sociální bydlení v ČR: Analýzy a výzkumy“?

Celá akce bude primárně v diskusním duchu – budete mít možnost klást otázky přímo autorům výzkumů a analýz, které napomohly k zavádění sociální bydlení v ČR. Ještě předtím ale odvysíláme jako ochutnávku webináře těchto autorů, které by se do konference nevešly.

Jak to bude probíhat? Každý zářijový čtvrtek (začínáme 2. 9.) pro Vás na našem YouTube kanálu zpřístupníme webinář k jednomu z materiálů, který bude součástí konference. Na základě shlédnutého videa či prostudované analýzy si budete moct připravit otázky k diskusi a naživo je pak probrat 23. září přímo s autory materiálů na naší konferenci.

Od příštího týdne tedy sledujte naši FB stránku nebo náš web, o všem budeme informovat.

Všechny webináře zůstanou uložené na našem YouTube kanálu i po čtvrtečních premiérách – budete mít možnost si je přehrát kdykoliv znovu.

Těšíme se na Vás 23. 9. 2021 v prostorách AVI (Pařížská 4, Praha).

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI