Konference SavetheDate

Zveme Vás na konferenci s názvem „Sociální bydlení v ČR: Analýzy a výzkumy“, kterou pořádá projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení“.

Akce proběhne 23. září 2021 v Praze v prostorách AVI (MMR), Pařížská 4.

Tématem budou výzkumy a analýzy, které se zaměřují na oblasti související se sociálním bydlením, jeho sousedstvím, desegregací a další témata. Různí experti představí nejzajímavější výsledky svých studií v souvislostech a dojde i na vyhodnocení evaluace systémů sociálního bydlení v 16 obcích zapojených do projektu Podpora sociálního bydlení.

Akce je určena pro zájemce o téma sociálního bydlení, zástupce samospráv, sociální pracovníky a odborníky ze sociální či bytové oblasti.

Veškeré další podrobnosti ohledně konference včetně programu a možnosti registrace včas uveřejníme. Pro více informací o projektu, tématu sociálního bydlení a samotné konferenci sledujte webové stránky projektu www.socialnibydleni.mpsv.cz či facebookovou stránku projektu Sociální bydlení v ČR.

Těšíme se na Vaši účast.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI