Konference SavetheDate

Zveme Vás na konferenci s názvem „Sociální bydlení v ČR: Analýzy a výzkumy“, kterou pořádá projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení“.

Akce proběhne 23. září 2021 v Praze v prostorách AVI (MMR), Pařížská 4.

Tématem budou výzkumy a analýzy, které se zaměřují na oblasti související se sociálním bydlením, jeho sousedstvím, desegregací a další témata. Různí experti představí nejzajímavější výsledky svých studií v souvislostech a dojde i na vyhodnocení evaluace systémů sociálního bydlení v 16 obcích zapojených do projektu Podpora sociálního bydlení.

Akce je určena pro zájemce o téma sociálního bydlení, zástupce samospráv, sociální pracovníky a odborníky ze sociální či bytové oblasti.

Veškeré další podrobnosti ohledně konference včetně programu a možnosti registrace včas uveřejníme. Pro více informací o projektu, tématu sociálního bydlení a samotné konferenci sledujte webové stránky projektu www.socialnibydleni.mpsv.cz či facebookovou stránku projektu Sociální bydlení v ČR.

Těšíme se na Vaši účast.

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti sociálního bydlení a magazínu Mít domov

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Projekt neposkytuje byty, nabízí užitečné informace a pomoc v bytové nouzi (na koho se obrátit, jaké jsou možnosti pomoci apod.).

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420778455761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI