Slide1Benefiční koncert Thom Artway v rámci Týdne Housing First.

FB událost: https://fb.me/e/1nVFE2yOD.

Každodenní hudební vystoupení nejsou jen zpestřením celého programu, ale jsou také možností, jak se můžete zapojit do programu Týdne Housing First – vystoupení totiž slouží jako benefice na podporu „Individuálních rozpočtů pro klienty bez střechy nad hlavou“. Cílem sbírky je přispět klientům na nutné drobné výdaje, jako je vyřízení dokladů, drobné vybavení domácnosti nebo i taková samozřejmost, jako je jízdenka domů za rodinou a další přímá pomoc klientům.

Individuální rozpočty fungují podobně jako takzvaný paušál v dotacích OPZ, který měli během dvouleté realizace projektu Housing First možnost využívat naši realizátoři, a který se jim velmi osvědčil. Díky paušálu naši realizátoři pomohli najít pro lidi v nouzi byty na volném trhu, zapojili do spolupráce řadu dalších expertů a pomohli zlepšit kvalitu jejich života. Proto na potřebnost prostředků na takovéto účely chceme poukázat.

Vaše příspěvky budou rozděleny stejným dílem mezi organizace Drop In, Armáda spásy, K srdci klíč a Jako doma, které jsou organizátory této sbírky.

Pro další informace můžete sledovat také stránky Doniona kterých zároveň můžete, pokud Vám je myšlenka individuálních rozpočtů sympatická, organizacím přispět.

Děkujeme!

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti sociálního bydlení a magazínu Mít domov

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Projekt neposkytuje byty, nabízí užitečné informace a pomoc v bytové nouzi (na koho se obrátit, jaké jsou možnosti pomoci apod.).

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420778455761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI