Slide1Benefiční koncert Anna Beckerová v rámci Týdne Housing First.

FB událost: https://fb.me/e/1nVFE2yOD.

Každodenní hudební vystoupení nejsou jen zpestřením celého programu, ale jsou také možností, jak se můžete zapojit do programu Týdne Housing First – vystoupení totiž slouží jako benefice na podporu „Individuálních rozpočtů pro klienty bez střechy nad hlavou“. Cílem sbírky je přispět klientům na nutné drobné výdaje, jako je vyřízení dokladů, drobné vybavení domácnosti nebo i taková samozřejmost, jako je jízdenka domů za rodinou a další přímá pomoc klientům.

Individuální rozpočty fungují podobně jako takzvaný paušál v dotacích OPZ, který měli během dvouleté realizace projektu Housing First možnost využívat naši realizátoři, a který se jim velmi osvědčil. Díky paušálu naši realizátoři pomohli najít pro lidi v nouzi byty na volném trhu, zapojili do spolupráce řadu dalších expertů a pomohli zlepšit kvalitu jejich života. Proto na potřebnost prostředků na takovéto účely chceme poukázat.

Vaše příspěvky budou rozděleny stejným dílem mezi organizace Drop In, Armáda spásy, K srdci klíč a Jako doma, které jsou organizátory této sbírky.

Pro další informace můžete sledovat také stránky Donio, na kterých zároveň můžete, pokud Vám je myšlenka individuálních rozpočtů sympatická, organizacím přispět.

Děkujeme!

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI