FB příspěvek programPojďte společně s projektem Podpora sociálního bydlení oslavit dva roky výzvy Housing First v Česku!

Už jsou to dva roky, kdy 13 projektů z celé ČR začalo realizovat výzvu č. 108 OPZ Housing First. Díky ní a samotným projektům lidé v bytové nouzi nachází standardní bydlení a jsou podporováni v tom, aby si bydlení udrželi a byli dobrými sousedy.

K tomuto výročí jsme pro Vás v projektu Podpora sociálního bydlení připravili webináře, přednášky, informační videa, ale taky hudební vystoupení a benefici!

V týdnu od 14. do 18. června sledujte naši FB stránku „Sociální bydlení v ČR“, kde info k akci zveřejňujeme také průběžně! Můžete se také přímo připojit do FB události

Více informací k projektům a přístupu Housing First najdete zde na našem webu zde a zde.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI