Vytisknout

Peer konzultanti v sociálních službáchProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Peer konzultanti*ky v sociálních službách

Webinář se uskuteční ve čtvrtek 13. 5. od 10:00 do 12:00.

Webinářem Vás provede Jakub Černý z FSS OU a zúčastní se jej Lada Hajdíková a Zuzana Kříčková z Jako doma – Homelike, o. p. s., Václav Buchta a Milan Rak z organizace Práh jižní Morava, z. ú., Ivana Dvořáková a Teodor Červenka z Renadi, o. p. s.

Pro jeho sledování stačí kliknout ZDE.

Po skončení webináře (cca ve 12:00) proběhne živá diskuze s Teodorem Červenkou a Ivanou Dvořákovou (Renadi, o. p. s.) ZDE.

Webinář je volně přístupný, registrace není nutná. Stačí pouze kliknout v avizovaný čas na odkaz a vyplnit prezenční listinu. Účast na webináři není zpoplatněna, je pro všechny zdarma.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Veškeré proběhlé webináře najdete na našem YouTube kanálu ZDE.