Závislost klienta na službáchProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Závislost klienta na sociální službě.

Webinář se uskuteční ve čtvrtek 29. 4. od 10:00 do 11:15.

K tématu promluví Jan Hamal z Armády spásy. Webinář je předtočený, jedná se tedy o záznam.

Pro jeho sledování stačí kliknout ZDE. Po skončení webináře bude následovat živá diskuze s Janem Hamalem ZDE.

Prezentace k webináři ZDE.

Webinář je volně přístupný, není potřeba se nikam hlásit. Stačí pouze kliknout v avizovaný čas na odkaz a vyplnit prezenční listinu. Účast na webináři není zpoplatněna, je pro všechny zdarma.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zároveň Vás prosíme o vyplnění dotazníku k připravovanému webináři o Sociální práci s lidmi, kteří užívají drogy. Dotazník je určený především pro sociální pracovníky. Jeho vyplněním nám umožníte připravit webinář co nejvíce na míru Vašim potřebám, děkujeme.

Veškeré proběhlé webináře najdete na našem YouTube kanálu ZDE.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI