Webinář Svéprávnost omezování svéprávnosti a rozhodování s podporouProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Svéprávnost, omezování svéprávnosti a rozhodování s podporou.

Webinář se uskuteční ve čtvrtek 22. 4. od 10:00 do 11:00.

K tématu promluví Tereza Bártová z organizace Rytmus – od klienta k občanovi, z. ú. Webinář je předtočený, jedná se tedy o záznam.

Pro jeho sledování stačí kliknout ZDE. Po skončení webináře bude následovat živá diskuze s Terezou Bártovou ZDE.

Prezentace k webináři ZDE.

Webinář je volně přístupný, není potřeba se nikam hlásit. Stačí pouze kliknout v avizovaný čas na odkaz a vyplnit prezenční listinu. Účast na webináři není zpoplatněna, je pro všechny zdarma.

Nástroje podporovaného rozhodování naplňují povinnost státu přestat omezovat svéprávnost lidí s postižením a zajistit jim pro jejich právní jednání a rozhodování potřebnou podporu a pomoc. Tyto nástroje umožňují nahrazení praxe omezování svéprávnosti a rozhodování za člověka poskytnutím potřebné podpory bez zbytečného a nepřiměřeného rizika. Webinář je zaměřen na praktické využití těchto nástrojů, rozdíly od opatrovnictví s omezení svéprávnosti a správný výkon opatrovnictví.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI