evaluace AProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Evaluace: Dopady sociálního bydlení na klienty.

Webinář se uskuteční zítra, v úterý 30. 3. od 13:15 do 14:00. Na webináři vystoupí Mgr. et Mgr. Kateřina Glumbíková, Ph.D. z Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity.

V rámci pilotáže projektu Podpora sociálního bydlení byla prováděna komplexní evaluace vyhodnocující dopady projektu, jejíž výstupy jsou tematicky rozděleny do čtyř výstupů. Webinář se bude věnovat Zprávě A, která je zaměřena na vyhodnocení dopadů sociálního bydlení a sociální práce na životní situaci uživatelů sociálního bydlení v rámci 16 spolupracujících obcí.

Webinář je předtočený a bude ke zhlédnutí ZDE. Po jeho odvysílání, tedy ve 14:00, bude následovat živá diskuze s Kateřinou Glumbíkovou ZDE.

Výzkumná zpráva A je ke stažení ZDE.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI