Webinář Protikrizové plánováníProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Protikrizové plánování.

Webinář se uskuteční zítra, ve čtvrtek 11. 2. od 10:00 do 10:50. Na webináři promluví Magdalena Flaksová a Žaneta Martínková z CDZ Podskalí – Fokus Praha o tom, jak může služba pomoci klientovi předcházet jeho osobním krizím, jak se na takové krize připravit a jak se z nich poučit.

Součástí webináře budou také zážitková cvičení, proto Vás požádáme, abyste si připravili papír a tužku.

Pro sledování webináře stačí kliknout ZDE. Webinář je předtočený, uvidíte jej tedy ze záznamu. 

Hned po odvysílání webináře, konkrétně od 10:50 do 11:30, bude následovat živá diskuze s Magdalenou Flaksovou. K diskuzi se můžete připojit ZDE.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI