Webinář Protikrizové plánováníProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Protikrizové plánování.

Webinář se uskuteční zítra, ve čtvrtek 11. 2. od 10:00 do 10:50. Na webináři promluví Magdalena Flaksová a Žaneta Martínková z CDZ Podskalí – Fokus Praha o tom, jak může služba pomoci klientovi předcházet jeho osobním krizím, jak se na takové krize připravit a jak se z nich poučit.

Součástí webináře budou také zážitková cvičení, proto Vás požádáme, abyste si připravili papír a tužku.

Pro sledování webináře stačí kliknout ZDE. Webinář je předtočený, uvidíte jej tedy ze záznamu. 

Hned po odvysílání webináře, konkrétně od 10:50 do 11:30, bude následovat živá diskuze s Magdalenou Flaksovou. K diskuzi se můžete připojit ZDE.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI