Webinář Otevřený dialog teorie a praxeProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Otevřený dialog – teorie a praxe.

Akce se uskuteční zítra, ve čtvrtek 28. 1. od 10:00 do 10:40. Na webináři promluví Tereza Pokorná (Centrum duševního zdraví pro Prahu 9), Pavla Schönová (Centrum duševního zdraví pro Prahu 9, Psychiatrická nemocnice Bohnice). Pro jeho sledování stačí kliknout ZDE.

Webinář je předtočený, uvidíte jej tedy ze záznamu.

Své dotazy budete moci pokládat přímo Tereze Pokorné: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Pavle Schönové: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Obě Vám na Vaše dotazy rády odpoví.

Navazující webinář Otevřený dialog – praktická ukázka intervize, který se uskutečnil v prosinci 2020, je ke zhlédnutí ZDE.

Otevřený dialog je komplexní způsob organizace péče o duševní zdraví, který zahrnuje psychoterapeutickou práci s lidmi procházejícími akutní psychosociální krizí a s jejich sociální sítí, více se dozvíte na webových stránkách http://www.otevrenedialogy.cz/.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI