Webinář Otevřený dialogProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Otevřený dialog – praktická ukázka intervize.

Otevřený dialog je komplexní způsob organizace péče o duševní zdraví, který zahrnuje psychoterapeutickou práci s lidmi procházejícími akutní psychosociální krizí a s jejich sociální sítí, více se dozvíte na webových stránkách http://www.otevrenedialogy.cz/.

Akce se uskuteční v pondělí 14. 12. od 10:00 do 11:10.

Během webináře budete moci zhlédnout ukázku jedné z forem využití prvků Otevřeného dialogu v modelové situaci, konkrétně se bude jednat o ukázku intervize týmu, a následně budete moci sledovat diskuzi nad touto ukázkou intervize a jejím využitím. Webinář připravili Tereza Pokorná (Centrum duševního zdraví pro Prahu 9), Pavla Schönová (Centrum duševního zdraví pro Prahu 9), Martina Semerádová (BONA, o.p.s. a Jabok) a Adi Hasanbašić (Centrum duševního zdraví pro Prahu 8).

Webinář je určen nejen realizátorům sociálního bydlení a projektů Housing First v rámci výzvy č. 108 OPZ, ale i dalším zájemcům o toto téma.

Webinář bude dostupný na YouTube kanálu projektu Podpora sociálního bydlení a pro jeho sledování stačí otevřít odkaz ZDE.

Webinář je předtočený, uvidíte jej tedy ze záznamu. Své dotazy budete moci pokládat přímo Tereze Pokorné na její emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tereza Vám na Vaše dotazy ráda odpoví.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Prostřednictvím webinářů se Vám snažíme zprostředkovat informace a zkušenosti, které pro Vás mohou být při realizování sociálního bydlení a projektů Housing First užitečné. Omluvte případné technické i jiné problémy, děláme maximum pro to, aby vše bylo dostupné a bezproblémové.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI