STD navrh FINALProjekt Podpora sociálního bydlení Vás zve na konferenci MPSV s názvem „Sociální bydlení v českých obcích – zkušenosti z praxe“.

Akce proběhne 9. 9. 2020 v čase 9:00–16:30 hod. v Praze, Pařížská 4.

Náplní konference bude primárně sdílení dobré praxe a zkušeností se zaváděním sociálního bydlení 16 obcí zapojených do projektu Podpora sociálního bydlení. Zazní témata jako: Kolik a kde je sociálních bytů potřeba? Proč a jak mapovat své území? Kdo potřebuje sociální bydlení nejvíce? Co se nejvíce osvědčilo v sociální práci? Jakým výzvám čelí malé a jakým velké obce? A další.

Dále budou prezentovány výsledky evaluace popisující mj. vliv poskytnutí sociálního bytu na životní změnu sociálně potřebných či shrnutí nejdůležitějších poznatků projektu Podpora sociálního bydlení. Pro zástupce obcí budou jistě velmi zajímavé příspěvky zástupců ministerstev k možnostem financování sociálního bydlení z národních nebo evropských zdrojů či k pravidlům přidělování obecních bytů a čemu se vyhnout.

Celá akce je určena převážně pro zástupce samospráv, sociální pracovníky i odborníky na sociální či bytovou tematiku sociálního bydlení.

Veškeré další podrobnosti ohledně konference včetně programu a možnosti registrace včas uveřejníme.

Těšíme se na Vaši účast.

Pozvánka „Save the Date“ ke stažení v PDF zde.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI