Vytisknout

sousedské vztahy plakatProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Sousedské vztahy.

Akce se uskuteční zítra, tedy ve středu 27. 5. od 10:00 do 11:30. Na webináři promluví Klára Kolbabová (bytová ombudsmanka, Magistrát města Brna), Václav Pecl (IQ Roma servis, z. s.) a Josefína Schneiderová (Armáda spásy).

Moderátorem bude David Valouch z Platformy pro sociální bydlení. Webinář je určen nejen realizátorům projektů Housing First v rámci výzvy č. 108 OPZ, ale i dalším zájemcům o toto téma.

Webinář bude vysílán živě na YouTube kanálu projektu Podpora sociálního bydlení a pro jeho sledování stačí otevřít odkaz ZDE. Na videu uvidíte pouze prezentující, Vy nebudete nikde vidět, není třeba se toho obávat. Pokud nestihnete začátek webináře, je možné se prostřednictvím odkazu přihlásit i v jeho průběhu. Webinář bude možné přehrát také ze záznamu.

Během vysílání bude možné vystupujícímu pokládat dotazy dvěma způsoby:

Dotazy nebudou zodpovídány písemně, ale ústně přímo účastníky webináře. Ať už se rozhodnete využít pro své dotazy YouTube nebo Slido, prosíme Vás o sdělení, z jaké jste organizace/obce.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Prostřednictvím webinářů se Vám snažíme zprostředkovat informace a zkušenosti, které pro Vás mohou být při realizování projektů Housing First užitečné. Omluvte případné technické i jiné problémy, děláme maximum pro to, aby vše bylo dostupné a bezproblémové.

Další webinář se uskuteční 4. 6. od 10:00 do 11:30, tentokrát na téma Housing First a podpora lidí s duševním onemocněním, kde se o své zkušenosti a vědomosti podělí HF tým z Ledovce, z. s. Bližší informace včas uvedeme.

Záznam z webináře na téma Case management v Housing First naleznete ZDE.