Vytisknout

web WEBINARProjekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Dokumenty a individuální plánování v Housing First.

Akce se uskuteční zítra, tedy v úterý 28. 4. od 10:00 do 11:00. Své zkušenosti sdělí Alena Augustová, která se od roku 2017 podílela na realizaci pilotního programu Housing First v Brně, a to zejména v přímé práci se zabydlovanými klienty. Webinář je určen nejen realizátorům projektů Housing First v rámci výzvy č. 108 OPZ, ale i dalším zájemcům o toto téma.

Budeme vysílat naživo na YouTube kanálu Aleny Augustové a pro jeho sledování stačí otevřít odkaz ZDE. Na videu uvidíte Alenu Augustovou, Vy nebudete nikde vidět, není třeba se toho obávat. Pokud nestihnete začátek webináře, je možné se prostřednictvím odkazu přihlásit i v jeho průběhu. Pro zájemce, kteří nestihnou webinář naživo, bude možné jeho puštění ze záznamu na našem YouTube kanálu „Projekt Podpora sociálního bydlení“.

Během vysílání bude možné vystupujícímu pokládat dotazy dvěma způsoby:

Dotazy nebudou zodpovídány písemně, ale ústně přímo Alenou Augustovou. Ať už se rozhodnete využít pro své dotazy YouTube nebo Slido, prosíme Vás o sdělení, z jaké jste organizace/obce.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat, či přihlašovat. Moc nám tím pomůžete, děkujeme.

Stejně jako na předešlých workshopech je možné dostat osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, co Vás (ne)zaujalo a co je dobré vylepšit či změnit. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Prostřednictvím webinářů se Vám snažíme zprostředkovat informace a zkušenosti, které pro Vás mohou být při realizování projektů Housing First užitečné. Omluvte případné technické i jiné problémy, děláme maximum pro to, aby vše bylo dostupné a bezproblémové.

Další webinář se uskuteční již pozítří, 29. 4. od 9:00 do 11:00 na téma Podpora v bydlení v době krizových opatření.