Vytisknout

web WEBINAR

Projekt Podpora sociálního bydlení připravil další webinář, tentokrát na téma Zabydlování v době krizových opatření. Webinář se uskuteční formou panelové diskuze.

Akce se uskuteční zítra (čtvrtek 23. 4. 2020) od 10:00 do 12:00. Své zkušenosti sdělí Romodrom o.p.s a České Budějovice, panel bude moderovat David Valouch (Platforma pro sociální bydlení). Webinář je určen nejen realizátorům projektů Housing First v rámci výzvy č. 108 OPZ, ale i dalším zájemcům o toto téma.

Webinář bude opět vysílán živě na YouTube kanálu „Projekt Podpora sociálního bydlení“ a pro jeho sledování stačí otevřít odkaz zde.

Běhěm vysílání diváci vidět nejsou, není třeba se toho obávat. Webinář bude možné přehrát také ze záznamu, a to na zmíněném YouTube kanálu projektu.

Během vysílání bude možné vystupujícímu pokládat dotazy dvěma způsoby:

Dotazy nebudou zodpovídány písemně, ale ústně přímo vystupujícími. Ať už se rozhodnete využít pro své dotazy YouTube nebo Slido, prosíme Vás o sdělení, z jaké jste organizace/obce.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat či přihlašovat.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou. 

Vyplněním obou formulářů nám velmi pomůžete, děkujeme!

Stejně jako na předešlých workshopech je možné obdržet osvědčení o účasti na webináři. V případě zájmu se obraťte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Příští týden se pak uskuteční další dva webináře:

O dalších detailech budeme včas informovat.