web WEBINARDěkujeme Vám za velkou účast na včerejším webináři, kde promluvil Jan Desenský z Armády spásy.

Vaše dosavadní pozitivní zpětná vazba nás těší o to víc, že webinář bohužel provázely technické komplikace, za které se ještě jednou velmi omlouváme.

Vzkaz od Jana Desenského:

„Pěkný den,

chtěl bych Vám poděkovat, že jste měli zájem sledovat tento webinář o principech Housing First. Dodržování principů je jedním z nejdůležitějších částí celé metody Housing First. 

Omlouvám se Vám za to, že došlo k technické chybě, ale pokud budete mít zájem se dokoukat na webinář, tak kolegové a kolegyně z MPSV upraví videa do jednoho společného videa.   

Pokud jste měli dotaz, na který jsem Vám nemohl odpovědět, prosím napište ho do komentářů pod videm. Rád na něj zodpovím. 

Chtěl bych Vás povzbudit ve Vaší práci a doufám, že se Vám bude dařit dodržovat principy Housing First. Jsem moc rád, že se do výzvy přihlásilo tolik subjektů a díky Vám a díky této vlně by se mohl Housing First v ČR etablovat do mainstremového trendu v ukončování bezdomovectví.

Přeji Vám vše dobré, s pozdravem,

Honza D.“

Veškeré materiály a celý videozáznam, jehož zbytek pro Vás Jan Desenský natočil, najdete tady.

Další webinář se uskuteční ve čtvrtek 23. 4. od 10:00 do 12:00, tentokrát formou panelové diskuze na téma Zabydlování za času Covid-19. Své zkušenosti zde sdělí realizátoři projektů Housing First v rámci výzvy č. 108, konkrétně z Českých Budějovic a Romodromu, o. p. s. Veškeré podrobnosti včas poskytneme.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI