web WEBINARPřinášíme Vám druhý webinář ze série online přednášek, které tak dočasně nahrazují pravidelné workshopy pro realizátory projektů Housing First v rámci výzvy č. 108 OPZ.

Webinář proběhne ve čtvrtek 16. 4. od 9:00 do cca 11:00, a to na téma Principy Housing First a jak je dodržovat při COVID? Tématem Vás provede Jan Desenský z Armády spásy.

Vysílání probíhá živě prostřednictvím YouTube, nahráván je však pouze přednášející – není pořizován žádný obrazový či zvukový záznam diváků.

Webinář můžete sledovat zde.

S celou akcí zároveň souvisí aktuální a velmi relevantní Doporučení pro telefonickou podporu klientům služeb podpory v bydlení v době Covid-19, které vytvořila Platforma pro sociální bydlení. Najdete zde .

Během vysílání bude možné vystupujícímu pokládat dotazy dvěma způsoby:

  • První možností je chatovací okno přímo na stránce živého vysílání na YouTube. Pro tento způsob dotazování je nutné mít založený účet YouTube nebo Google.
  • Pokud účet nemáte a nechcete se registrovat, je možné využít tento odkaz: https://www.sli.do/, kde do okénka s # napíšete toto číslo: 19374.

Dotazy nebudou zodpovídány písemně, ale ústně přímo Janem Desenským. Ať už se rozhodnete využít pro své dotazy YouTube nebo Slido, prosíme Vás o sdělení, z jaké jste organizace.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat či přihlašovat.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Další webinář se uskuteční ve čtvrtek 23. 4. od 10:00 do 12:00, tentokrát formou panelové diskuze na téma Zabydlování za času Covid-19. Své zkušenosti zde sdělí realizátoři projektů Housing First v rámci výzvy č. 108, konkrétně z Českých Budějovic a Romodromu, o. p. s.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI