web WEBINARPřinášíme Vám druhý webinář ze série online přednášek, které tak dočasně nahrazují pravidelné workshopy pro realizátory projektů Housing First v rámci výzvy č. 108 OPZ.

Webinář proběhne ve čtvrtek 16. 4. od 9:00 do cca 11:00, a to na téma Principy Housing First a jak je dodržovat při COVID? Tématem Vás provede Jan Desenský z Armády spásy.

Vysílání probíhá živě prostřednictvím YouTube, nahráván je však pouze přednášející – není pořizován žádný obrazový či zvukový záznam diváků.

Webinář můžete sledovat zde.

S celou akcí zároveň souvisí aktuální a velmi relevantní Doporučení pro telefonickou podporu klientům služeb podpory v bydlení v době Covid-19, které vytvořila Platforma pro sociální bydlení. Najdete zde .

Během vysílání bude možné vystupujícímu pokládat dotazy dvěma způsoby:

  • První možností je chatovací okno přímo na stránce živého vysílání na YouTube. Pro tento způsob dotazování je nutné mít založený účet YouTube nebo Google.
  • Pokud účet nemáte a nechcete se registrovat, je možné využít tento odkaz: https://www.sli.do/, kde do okénka s # napíšete toto číslo: 19374.

Dotazy nebudou zodpovídány písemně, ale ústně přímo Janem Desenským. Ať už se rozhodnete využít pro své dotazy YouTube nebo Slido, prosíme Vás o sdělení, z jaké jste organizace.

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a název organizace/obce a dokument zavřít, nic není potřeba ukládat, nikam se není třeba registrovat či přihlašovat.

Dále Vás prosíme, abyste po skončení webináře vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.

Další webinář se uskuteční ve čtvrtek 23. 4. od 10:00 do 12:00, tentokrát formou panelové diskuze na téma Zabydlování za času Covid-19. Své zkušenosti zde sdělí realizátoři projektů Housing First v rámci výzvy č. 108, konkrétně z Českých Budějovic a Romodromu, o. p. s.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI