web WEBINARVzhledem ke stávající situaci s koronavirem připravil projekt Podpora sociálního bydlení sérii online webinářů, které by tak měly dočasně nahradit pravidelné workshopy.

První webinář proběhne už zítra, ve středu 8. 4. od 10:00, na téma Zabydlování rodin v rámci Housing First a vystoupí na něm Jan Milota z IQ Roma servis, z. s.

Webinář je vysílán živě prostřednictvím YouTube, nahráván je však pouze přednášející – není pořizován žádný obrazový či zvukový záznam diváků. Diváci se mohou aktivně zapojit skrze živý chat, kde mohou klást přednášejícímu dotazy.

Pokud máte zájem se webináře zúčastnit, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Další webinář pak proběhne 16. 4. od 9:00, a to na téma Principy Housing First. Přednášejícím bude Jan Desenský z Armády spásy.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI