web ZpravodajDne 31. března 2020 vyšlo v rámci projektu Podpora sociálního bydlení nové vydání Zpravodaje sociálního bydlení.

Zpravodaj se věnuje aktuálním tématům a událostem nejen z oblasti sociálního bydlení.

Ze dne na den nás všechny zasáhla bezprecedentní situace v ČR a nouzový stav související s pandemií COVID-19. V projektu jsme připravili užitečný leták „Co dělat, když vám hrozí ztráta bydlení kvůli COVID-19“. Tento praktický leták nabízí odpovědi na nejčastější otázky a hlavně konkrétní odkazy na pomoc. K letáku navíc zde na webu pravidelně přibývají další užitečné odkazy, včetně odkazů na doporučené postupy MPSV pro poskytovatele sociálních služeb atd.

Ve Zpravodaji najdete kromě aktuálních informací i další zajímavé čtení v podobě nového seriálu představujícího projekty, které se rozhodly zavádět přístup Housing First do české praxe. 

Zpravodaj mimo jiné obsahuje také odkazy na elektronické verze evaluačních dotazníků, které se vztahují ke Zpravodaji sociálního bydlení a webovým stránkám projektu. Cílem je zjistit Vaši spokojenost a také průběžně hodnotit, zda aktivity projektu odpovídají Vašim potřebám. Na naší facebookové stránce Sociální bydlení v ČR se navíc v nejbližších dnech objeví anketa se stejným cílem.

Dotazník Zpravodaj X Dotazník web

Budeme moc rádi, když si najdete pár minut a poskytnete nám zpětnou vazbu!

Aktuální Zpravodaj naleznete zde.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI