224 webZveme Vás na mezinárodní konferenci projektu MPSV „Systémová podpora sociální práce v obcích“. Akce se uskuteční ve dnech 18.–19. listopadu 2019 v Praze na Magistrátu hlavního města Prahy.

Kromě praktických zkušeností z Hodonína, Lovosic, Hradce Králové Chrudimi a dalších českých obcí zazní zajímavé zkušenosti ze sousedních zemí, konkrétně z Vídně, Berlína, Bratislavy nebo Krakova.

Zde naleznete program konference, včetně panelové diskuze na téma Věcný záměr zákona o sociální práci. Součástí konference je i neformální posezení s kolegy z praxe sociální práce, které se uskuteční 18. listopadu 2019 v podvečerních hodinách.

Pro účastníky bude zajištěno veškeré občerstvení a ubytování na náklady projektu, ubytování bude zajištěno v hotelu Olšanka, tedy v místě konání panelové diskuze. Zbývá ještě několik posledních míst, pro registraci využijte on-line registraci nebo kontakty uvedené v pozvánce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI