224 webZveme Vás na mezinárodní konferenci projektu MPSV „Systémová podpora sociální práce v obcích“. Akce se uskuteční ve dnech 18.–19. listopadu 2019 v Praze na Magistrátu hlavního města Prahy.

Kromě praktických zkušeností z Hodonína, Lovosic, Hradce Králové Chrudimi a dalších českých obcí zazní zajímavé zkušenosti ze sousedních zemí, konkrétně z Vídně, Berlína, Bratislavy nebo Krakova.

Zde naleznete program konference, včetně panelové diskuze na téma Věcný záměr zákona o sociální práci. Součástí konference je i neformální posezení s kolegy z praxe sociální práce, které se uskuteční 18. listopadu 2019 v podvečerních hodinách.

Pro účastníky bude zajištěno veškeré občerstvení a ubytování na náklady projektu, ubytování bude zajištěno v hotelu Olšanka, tedy v místě konání panelové diskuze. Zbývá ještě několik posledních míst, pro registraci využijte on-line registraci nebo kontakty uvedené v pozvánce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti sociálního bydlení a magazínu Mít domov

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Projekt neposkytuje byty, nabízí užitečné informace a pomoc v bytové nouzi (na koho se obrátit, jaké jsou možnosti pomoci apod.).

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420778455761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI