Vytisknout

Projekt Podpora sociálního bydlení si Vás dovoluje informovat o šestém ze série krajských workshopů zaměřených na spolupráci lokálních a regionálních aktérů při pomoci osobám ohroženým ztrátou bydlení. Workshop se tentokrát odehraje v úterý 19. listopadu ve Zlíně.

Cílem setkání je provázat jednotlivé organizace působící v regionu, seznámit účastníky se zkušenostmi a nástrahami zavádění sociálního bydlení a odpovědět na Vaše otázky. Hlavní úlohou setkání je umožnit účastníkům si v rámci skupinových aktivit prakticky vyzkoušet přípravu realistické koncepce zavádění sociálního bydlení a související spolupráce na místní úrovni.

Přítomní moderátoři a experti na problematiku pomohou projít jednotlivé kroky přípravy – od identifikace cílové skupiny, přes překonávání legislativních a administrativních nástrah, až po praktická řešení.

Vítáni jsou jak zástupci organizací státní správy a samosprávy, zaměstnanci sociálních a bytových odborů, tak i účastníci z neziskového, či soukromého sektoru. Kdokoliv má zájem zapojit se do řešení problematiky sociálního bydlení ve Zlínském kraji, může se přihlásit skrze formulář dostupný na adrese https://forms.gle/eo6mDHsiBJHusYfL9.

Program

(ke stažení v PDF zde)

WS Zlín listopad 2019