konf webProjekt Podpora sociálního bydlení pořádá letos již zmíněnou konferenci na téma „Trauma a domácí násilí“.

Přihlašování na mezinárodní konferenci je již uzavřeno. Velmi si vážíme zájmu všech, kteří se nám přihlásili, a to za tak krátkou dobu. Děkujeme a těšíme se 7. listopadu na viděnou.

Cílem této konference pořádané Ministerstvem práce a sociálních věcí bude představit nejnovější vědecké poznatky o vlivu traumatu na psychický vývoj i osobnost člověka a jeho roli při vzniku bezdomovectví. Konference rovněž představí inovativní zahraniční přístupy a možnosti profesionální pomoci lidem bez domova a obětem domácího násilí, které jsou ohroženy ztrátou bydlení.

Na konferenci vystoupí přední odborníci na trauma a odborníci na přístupy v sociální práci zohledňující psychologické potřeby lidí bez domova (Trauma-informed Care a Psychologically  Informed Environment). Více informací o přednášejících a programu najdete níže.

Pozvánka a program

(ke stažení v PDF zde)

Konference 2019

 

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI