Ministerstvo práce a sociálních věcí v rámci projektu „Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce II“ vyhlásilo 3. ročník Ocenění Gratias pro sociální pracovníky, kteří se zasloužili o rozvoj či dobré jméno sociální práce v České republice.

Nominace může zasílat kdokoli, a to do 15. 10. 2019. Nominovaný musí být zaměstnancem v zařízení, instituci, organizaci nebo jiném subjektu.

Ocenění je udělováno ve všech oblastech působení sociálních pracovníků, které jsou rozděleny do následujících 4 okruhů. 5. kategorii navrhuje hodnotící komise a je věnována osobám, které se významnou měrou podílely na přínosu v oblasti sociální práce.

Vybraní sociální pracovníci převezmou ocenění na konferenci pořádané při příležitosti Světového dne sociální práce dne 17. března 2020. Ocenění bude podpořeno předáním plakety GRATIAS a písemným potvrzením o získání ocenění.

Více informací a nominační formulář naleznete zde.

3. ročník ocenění GRATIAS sociální pracovník roku 2020

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI