mpsv konf webProjekt Podpora sociálního bydlení pořádá letos na podzim konferenci na téma Trauma a domácí násilí.

Konference proběhne ve čtvrtek 7. listopadu v Praze a budou jí tvořit tři bloky věnované jednotlivým tématům: Trauma, přístupy TIC a PIE (Trauma-Informed Care a Psychologically Informed Environment) a Domácí násilí.

V každém bloku zazní vstupy od renomovaných odborníků a také bude rezervován čas na diskusi a otázky. Akce je určena pro všechny, kteří pracují s lidmi bez domova – poskytovatele sociálních služeb, zdravotníky, lékaře, psychology, psychiatry a další.

V jednotlivých blocích budou tuzemští i zahraniční řečníci představovat nejnovější vědecké poznatky o vlivu traumatu a domácího násilí na psychický vývoj i osobnost člověka a jeho roli v životě lidí bez stabilního bydlení. Konference rovněž představí možnosti profesionální pomoci lidem bez domova.

Z řečníků můžeme jmenovat profesora Radka Ptáčka, doktora Robina Johnsona – tvůrce přístupu PIE, nebo zástupce organizací Cork Simon Community či Focus Ireland. České organizace budou reprezentovány společnostmi Centrum Locika, Jako doma a ROSA – centrum pro ženy. Pro příspěvky od anglicky mluvících hostů bude samozřejmě zajištěn simultánní překlad.

Tímto Vás na konferenci srdečně zveme a budeme se těšit na Vaši účast. Více podrobností najdete v dohledné době na těchto stránkách či na facebookové stránce Sociální bydlení v ČR.

 

Oficiální Save the Date pozvánka

(ke stažení v PDF zde)

Konference

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI