mpsv konf webProjekt Podpora sociálního bydlení pořádá letos na podzim konferenci na téma Trauma a domácí násilí.

Konference proběhne ve čtvrtek 7. listopadu v Praze a budou jí tvořit tři bloky věnované jednotlivým tématům: Trauma, přístupy TIC a PIE (Trauma-Informed Care a Psychologically Informed Environment) a Domácí násilí.

V každém bloku zazní vstupy od renomovaných odborníků a také bude rezervován čas na diskusi a otázky. Akce je určena pro všechny, kteří pracují s lidmi bez domova – poskytovatele sociálních služeb, zdravotníky, lékaře, psychology, psychiatry a další.

V jednotlivých blocích budou tuzemští i zahraniční řečníci představovat nejnovější vědecké poznatky o vlivu traumatu a domácího násilí na psychický vývoj i osobnost člověka a jeho roli v životě lidí bez stabilního bydlení. Konference rovněž představí možnosti profesionální pomoci lidem bez domova.

Z řečníků můžeme jmenovat profesora Radka Ptáčka, doktora Robina Johnsona – tvůrce přístupu PIE, nebo zástupce organizací Cork Simon Community či Focus Ireland. České organizace budou reprezentovány společnostmi Centrum Locika, Jako doma a ROSA – centrum pro ženy. Pro příspěvky od anglicky mluvících hostů bude samozřejmě zajištěn simultánní překlad.

Tímto Vás na konferenci srdečně zveme a budeme se těšit na Vaši účast. Více podrobností najdete v dohledné době na těchto stránkách či na facebookové stránce Sociální bydlení v ČR.

 

Oficiální Save the Date pozvánka

(ke stažení v PDF zde)

Konference

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI