web sablona

Ještě několik dnů zbývá pro dodání textů do publikace s názvem „Sociální bydlení v České republice: Otázky, výzvy a úskalí (Díl I)“.

Ministerstvo práce a sociálních věcí v rámci projektu Podpora sociálního bydlení zveřejňuje doplňující výzvu pro podávání abstraktů článků pro publikaci „Sociální bydlení v České republice: Otázky, výzvy a úskalí (Díl I)“.

Cílem této publikace je nabídnout prostor k dialogu mezi odborníky z různých disciplín, kteří se zabývají problematikou sociálního bydlení a kteří se chtějí podělit o své výzkumy a analýzy s širším okruhem čtenářů z řad veřejné správy, obcí, nevládních neziskových organizací, pomáhajících profesí či zainteresované veřejnosti.

Úplné znění doplňující výzvy naleznete zde.

 

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI