predavani info webOchrana osobních údajů byla a je velkým tématem i v oblasti sociální práce. Úspěšné řešení prevence ztráty bydlení a dalších nepříznivých sociálních situací klientů vyžaduje mnohdy spolupráci více subjektů. V praxi však často panuje nejistota, ve kterých situacích je či není nutný souhlas klienta k předání osobních údajů a informací, a někdy tak z této obavy nedochází k efektivní spolupráci při řešení těchto situací.

Tématu se věnoval na MPSV tým z oddělení sociálního bydlení a sociálního začleňování spolu s oddělením koncepce sociální práce a vzdělávání. Celý článek na toto téma si můžete přečíst na webových stránkách www.socialniprace.cz prostřednictvím odkazu zde.

Podrobnější informace, včetně vzorů, naleznete na tomto webu v sekci Dokumenty z praxe.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI