Projekt Podpora sociálního bydlení si Vás dovoluje informovat o prvním ze série krajských workshopů, zaměřených na spolupráci lokálních a regionálních aktérů při pomoci osobám ohroženým ztrátou bydlení, tentokrát v Plzeňském kraji. Termín akce je 22. května 2019 a místem konání je Hotel Lions Plzeň, Zborovská 18.

V průběhu letošního a příštího roku se odehraje 14 takovýchto setkání – jedno pro každý kraj ČR. První setkání bude zaměřené na kraj Plzeňský, ale můžeme prozradit, že do léta se podíváme i do kraje Moravskoslezského a Ústeckého.

Cílem setkání je provázat jednotlivé organizace působící v regionu, seznámit účastníky se zkušenostmi a nástrahami zavádění sociálního bydlení města Plzně a odpovědět na Vaše otázky. Hlavní úlohou setkání je umožnit účastníkům si v rámci skupinových aktivit prakticky vyzkoušet přípravu realistické koncepce zavádění sociálního bydlení a související spolupráce na místní úrovni. Přítomní moderátoři a experti na problematiku pomohou projít jednotlivé kroky přípravy – od identifikace cílové skupiny, přes překonávání legislativních a administrativních nástrah, až po praktická řešení.

Vítáni jsou jak zástupci organizací státní správy a samosprávy, zaměstnanci sociálních a bytových odborů, tak i účastníci z neziskového, či soukromého sektoru. Kdokoliv má zájem zapojit se do řešení problematiky sociálního bydlení v Plzeňském kraji. Přihlásit se je možné skrze formulář dostupný na adrese https://forms.gle/VCW7ma4zmzs6UWARA.

 

Program

(ke stažení v PDF zde)

WS Plzeň květen 2019

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI