Vytisknout

web inzerat prac pozDo projektu „Podpora sociálního bydlení“ hledá MPSV aktuálně nové kolegy či kolegyně na pracovní pozici pracovník/pracovnice Kontaktního centra, metodik/metodička odborných výstupů projektu, pracovník/pracovnice přímé podpory projektů Housing First a pracovník/pracovnice metodické podpory Housing First.

Předpokládaný nástup je nejdříve 1. 3. 2019. Jedná se o plné pracovní úvazky v Praze na dobu určitou. Pracovníci Kontaktního centra poskytují komplexní koordinační a metodickou podporu obcím a sociálním pracovníkům v oblasti sociálního bydlení a přímo pracují s lidmi ohroženými ztrátou bydlení, lidmi bez domova a poskytovateli sociálního bydlení. Metodičtí pracovníci vyhodnocují získané informace z obcí a od občanů a navrhují řešení typických problémových situací a rovněž vytváří metodické materiály.

Bližší informaci o projektu naleznete na www.socialnibydleni.mpsv.cz. Pokud byste o pozice měli zájem, zašlete do 31. 1. 2019 Váš životopis a motivační dopis na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na spolupráci!

Požadavky:

Nabízíme: