Rádi bychom Vás pozvali na „Setkání zájemců o sociální bydlení“, které proběhne 7. prosince 2018 v Praze.

Setkání jsme připravili primárně pro příjemce prostředků z výzev 34 a 35 Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) – sociální bydlení a sociální bydlení pro SVL a také pro další subjekty (obce a neziskové organizace), které se zabývají tématem sociálního bydlení v různých fázích.

Setkání je zaměřeno na praktické záležitosti týkající se tématu zavádění sociálního bydlení. V prvním bloku v rámci představení projektu MPSV „Podpora sociálního bydlení“ se budeme věnovat jednotlivým krokům potřebným pro realizaci sociálního bydlení a možnosti využití poradenství a metodické podpory MPSV. V dalších blocích zazní, jak by měla rámcově vypadat pravidla přidělování bytů. Pokračovat budeme s perspektivou finančních možností použitelných na sociální bydlení prostřednictvím Evropského sociálního fondu. Dále budeme probírat využití sociální práce a sociálních služeb v sociálním bydlení, jejich legislativní rámec v tématu a příležitosti ke spolupráci s dalšími aktéry. Na závěr proběhne diskuze s hosty z Ministerstva pro místní rozvoj, kteří zodpoví dotazy týkající se podmínek realizace projektů sociálního bydlení, primárně příjemců z výše uvedených výzev.

Oficiální pozvánka s programem

Setkn se zjemci SB 7.12. Pozvnka

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI