Dobrá praxe v ČRV průběhu spolupráce s 16 obcemi se projektu Podpora sociálního bydlení podařilo připravit stručný popis podpůrných prostředků a metod práce při realizaci sociálního bydlení, které lze označit jako dobrou praxi. Tyto užitečné náměty jsou nyní zveřejněny také na těchto webových stránkách v sekci Dobrá praxe v ČR.

Mnohé z nich mohou vypadat samozřejmě, ale v řadě obcí ČR je ustálena zcela odlišná praxe a příklady pro ně mohou být inspirací. Vývoj realizací projektů přináší zajímavé výsledky už z hlediska odlišností pilotujících obcí (poloha, velikost, demografie, atd.) Jedná se jak o malé obce, tak o krajské metropole z celé ČR, které vyžadují, díky svým odlišnostem, specifické postupy při zavádění sociálního bydlení.

Rubrika bude postupně aktualizována a doplňována. Pokud máte návrhy, jak tuto sekci rozšířit o konkrétní příklady dobré praxe, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

Sekci Dobrá praxe v ČR naleznete zde.

 

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420 778 455 761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI