Dobrá praxe v ČRV průběhu spolupráce s 16 obcemi se projektu Podpora sociálního bydlení podařilo připravit stručný popis podpůrných prostředků a metod práce při realizaci sociálního bydlení, které lze označit jako dobrou praxi. Tyto užitečné náměty jsou nyní zveřejněny také na těchto webových stránkách v sekci Dobrá praxe v ČR.

Mnohé z nich mohou vypadat samozřejmě, ale v řadě obcí ČR je ustálena zcela odlišná praxe a příklady pro ně mohou být inspirací. Vývoj realizací projektů přináší zajímavé výsledky už z hlediska odlišností pilotujících obcí (poloha, velikost, demografie, atd.) Jedná se jak o malé obce, tak o krajské metropole z celé ČR, které vyžadují, díky svým odlišnostem, specifické postupy při zavádění sociálního bydlení.

Rubrika bude postupně aktualizována a doplňována. Pokud máte návrhy, jak tuto sekci rozšířit o konkrétní příklady dobré praxe, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

Sekci Dobrá praxe v ČR naleznete zde.

 

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI