Projekt Podpora sociálního bydlení si Vás dovoluje informovat o třetím ze série krajských workshopů, zaměřených na spolupráci lokálních a regionálních aktérů při pomoci osobám ohroženým ztrátou bydlení. Workshop se tentokrát odehraje v úterý 29. října v Liberci.

V rámci metodické podpory projektu Podpora sociálního bydlení vznikl nový materiál s názvem „Metodika sociální práce v sociálním bydlení“.

Projekt Podpora sociálního bydlení pořádá letos již zmíněnou konferenci na téma „Trauma a domácí násilí“.

Ministerstvo práce a sociálních věcí v rámci projektu „Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce II“ vyhlásilo 3. ročník Ocenění Gratias pro sociální pracovníky, kteří se zasloužili o rozvoj či dobré jméno sociální práce v České republice.

Projekt Podpora sociálního bydlení pořádá letos na podzim konferenci na téma Trauma a domácí násilí.

Zveme Vás na konferenci s názvem „Sociální bydlení ve městě Ostrava“, která se uskuteční 1. 10. 2019 v Ostravě.

Na webových stránkách jsme v sekci "Bytová nouze v ČR" uveřejnili nový dokument s názvem "Analýza sociálních dávek ve spojitosti s bydlením (Sociální dávky na bydlení)".

V červencovém vydání časopisu Moderní obec se můžete mimo jiné dočíst také o sestavování pořadníků žadatelů o bydlení v českých obcích.

Dne 26. července 2019 vyšlo v rámci projektu Podpora sociálního bydlení nové vydání Zpravodaje sociálního bydlení, který se věnuje aktuálním tématům a událostem nejen z oblasti sociálního bydlení.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI