Na webových stránkách jsme v sekci "Bytová nouze v ČR" uveřejnili nový dokument s názvem "Analýza sociálních dávek ve spojitosti s bydlením (Sociální dávky na bydlení)".

V červencovém vydání časopisu Moderní obec se můžete mimo jiné dočíst také o sestavování pořadníků žadatelů o bydlení v českých obcích.

Dne 26. července 2019 vyšlo v rámci projektu Podpora sociálního bydlení nové vydání Zpravodaje sociálního bydlení, který se věnuje aktuálním tématům a událostem nejen z oblasti sociálního bydlení.

Ještě několik dnů zbývá pro dodání textů do publikace s názvem „Sociální bydlení v České republice: Otázky, výzvy a úskalí (Díl I)“.

Ochrana osobních údajů byla a je velkým tématem i v oblasti sociální práce. Úspěšné řešení prevence ztráty bydlení a dalších nepříznivých sociálních situací klientů vyžaduje mnohdy spolupráci více subjektů.

Zastupitelstvo města Ostravy schválilo 19. 6. 2019 Akční plán koncepce sociálního bydlení statutárního města Ostravy.

Projekt Podpora sociálního bydlení zveřejňuje závěrečnou zprávu dotazníkového šetření metodou DELPHI k tématu hodnocení bytové nouze a přidělování sociálního bydlení žadateli.

Na webových stránkách jsme v sekci "Bytová nouze v ČR" uveřejnili nový dokument s názvem "Zdraví obyvatel postrádajících standardní bydlení".

Na našich webových stránkách jsme v části "Dokumenty ke stažení" připravili novou složku s názvem "Bytová nouze v ČR".

Projekt Podpora sociálního bydlení si Vás dovoluje informovat o třetím ze série krajských workshopů, zaměřených na spolupráci lokálních a regionálních aktérů při pomoci osobám ohroženým ztrátou bydlení. Workshop se tentokrát odehraje ve středu 10. července v Mostě.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI