Jsem nezisková organizace/obec/sociální pracovník s otázkou ohledně sociálního bydlení

Děkujeme, že jste se obrátili na naše Kontaktní centrum. Před kontaktováním našich pracovníků bychom Vám rádi shrnuli pár informací:

  • Poskytujeme informační a metodickou podporu a pomáháme obcím, které mají jakoukoliv zkušenost se sociálním bydlením nebo sociální bydlení teprve plánují na svém území realizovat.
  • Obracet se na nás mohou i neziskové organizace s dotazy a žádostmi o podporu a radu, jak postupovat při budování sociálního bydlení a při poskytování sociální podpory v sociálním bydlení.
  • Obec nás může zkontaktovat i v rámci konzultace dílčích otázek týkajících se tématu sociálního bydlení, např. poradit se ohledně nájemní smlouvy mezi obcí a klientem sociálního bydlení, nastavení pravidel pro poskytování sociálního bydlení atd. Obec může s naším Kontaktním centrem spolupracovat dlouhodobě a být v pravidelném kontaktu.
  • Kontaktní centrum zájemcům poradí, jak nejlépe zavádět sociální bydlení, jakou formu zvolit, kde je možné získat finanční prostředky, nebo jak efektivně hodnotit bytovou nouzi lidí, kteří žádají o sociální bydlení.
  • Vzhledem k relativně široké síti kontaktů z řad obcí i NNO Vás můžeme odkázat na ty z nich, kteří ve své obci řešili podobnou problematiku a můžeme tak zprostředkovat předání hodnotných informací a zkušeností z praxe, dle Vaší individuální potřeby.

Lajna

Kontaktní informace:

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 778 455 761

Facebook: Sociální bydlení v ČR

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00, 5. patro (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem, a to v rámci konzultačních hodin:

Pondělí: 12:00–16:00

Středa: 9:00–13:00

Pátek: 9:00–13:00

Osobní schůzku lze také dohodnout mimo kancelář Kontaktního centra.

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI