Setkání zájemců o sociální bydlení

Dne 7. prosince se uskutečnilo setkání se zájemci o sociální bydlení, které bylo určeno primárně pro příjemce prostředků z výzev 34. a 35 Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) – sociální bydlení a sociální bydlení pro SVL a další subjekty (obce a neziskové organizace), které se zabývají tématem sociálního bydlení v různých fázích.

Na setkání se účastníci mohli seznámit s projektem MPSV „Podpora sociálního bydlení“ dále zazněly prezentace o pravidlech přidělování obecních bytů, využití sociální práce a sociálních služeb v sociálním bydlení, o možnostech financování jednotlivých aktivit spojených se sociálním bydlením, a na závěr proběhla diskuze se zástupci Integrovaného regionálního operačního programu.

Dokumenty ke stažení:

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI