Tato sekce je určena nástrojům a opatřením, které vzhledem k jejich povaze nelze automaticky řadit mezi dobrou praxi, aniž by byla zdůrazněna jejich rizika či nedostatky. Tato témata bývají zpravidla diskutována s expertní skupinou, kolegy z obcí, ale také s příslušnými odborníky z praxe.

Projekt „Podpora sociálního bydlení“ ani MPSV ČR tímto nedává doporučení k užití diskutovaných nástrojů, pouze předkládá související informace (pozitiva i negativa), které by měly pomoci s posouzením jednotlivých nástrojů a jejich zahrnutím do praxe.

Sekce se bude průběžně aktualizovat a doplňovat. Pokud máte návrhy, jak tuto sekci rozšířit, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

Příklady „pro a proti“:

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti sociálního bydlení a magazínu Mít domov

Neplatný e-mail.


Webové stránky provozuje projekt MPSV „Podpora sociálního bydlení a jeho systémové zavádění v ČR“. Projekt je realizován v rámci OPZ+.

Registrační číslo projektu:
CZ.03.02.02/00/22_004/0000245

Kontakt

Projekt neposkytuje byty, nabízí užitečné informace a pomoc v bytové nouzi (na koho se obrátit, jaké jsou možnosti pomoci apod.).

Facebook: Sociální bydlení v ČR

E-mail: socialni.bydleni@mpsv.cz

Telefon: +420778455761

Adresa: Na Maninách 876/7, Praha 7 Holešovice, 170 00 (mapa)

Pro případné osobní konzultace je nutné sjednat si schůzku předem.

 

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI