Tato sekce je určena nástrojům a opatřením, které vzhledem k jejich povaze nelze automaticky řadit mezi dobrou praxi, aniž by byla zdůrazněna jejich rizika či nedostatky. Tato témata bývají zpravidla diskutována s expertní skupinou, kolegy z obcí, ale také s příslušnými odborníky z praxe.

Projekt „Podpora sociálního bydlení“ ani MPSV ČR tímto nedává doporučení k užití diskutovaných nástrojů, pouze předkládá související informace (pozitiva i negativa), které by měly pomoci s posouzením jednotlivých nástrojů a jejich zahrnutím do praxe.

Sekce se bude průběžně aktualizovat a doplňovat. Pokud máte návrhy, jak tuto sekci rozšířit, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

Příklady „pro a proti“:

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Tel.:   +420 778 455 761
Email: socialni.bydleni@mpsv.cz
Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI