Tato sekce je určena nástrojům a opatřením, které vzhledem k jejich povaze nelze automaticky řadit mezi dobrou praxi, aniž by byla zdůrazněna jejich rizika či nedostatky. Tato témata bývají zpravidla diskutována s expertní skupinou, kolegy z obcí, ale také s příslušnými odborníky z praxe.

Projekt „Podpora sociálního bydlení“ ani MPSV ČR tímto nedává doporučení k užití diskutovaných nástrojů, pouze předkládá související informace (pozitiva i negativa), které by měly pomoci s posouzením jednotlivých nástrojů a jejich zahrnutím do praxe.

Sekce se bude průběžně aktualizovat a doplňovat. Pokud máte návrhy, jak tuto sekci rozšířit, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

Příklady „pro a proti“:

Přihlaste se k odběru novinek a Zpravodaje sociálního bydlení

Neplatný e-mail.

 

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu MPSV „Sociální bydlení – metodická a informační podpora v oblasti sociálních agend“. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Registrační číslo projektu: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_017/0003539

Kontakt

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru je činnost Kontaktního centra omezena pouze na telefonáty nebo elektronickou komunikaci.

Osobní konzultace nyní nejsou možné.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní centrum projektu Podpora sociálního bydlení

Facebook: Sociální bydlení v ČR

 

Nevíte si rady?

Máte připomínky k obsahu webu?

Napište nám

Vyrobeno v UNISMINI